Yurtdışı Üniversiteleri Kayıtları Başladı Facebook Twitter
Yurtdışı Üniversiteleri Kayıtları Başladı

 

 

Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık Hizmetleri


Bulgaristan, Ukrayna, Kosova, Ukrayna, Makedonya, Bosna Hersek üniversiteleri ve Malta dil okulları konusunda; Türkiye’de yetkili olarak danışmanlık ve rehberlik hizmetleri veren Anadolu Yurt dışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri uzman kadrosu ile uzun seanelerdir görev yapmaktadır.  Yurtdışı eğitimi konusunda kaliteli, hızlı, nitelikli bir hizmet veren kuruluşumuz; aldığı ödüllerle başarılı performansını kanıtlamıştır.

Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri;  deneyimli ve uzman kadrosu ile siz değerli öğrencilere okul ve ülke seçiminden başlayarak; vize işlemleri, kayıt ve başvuru işlemleri, ekonomik uçak veya otobüs biletlerinden; eğitim sürecini tamamlayıp diploma alana kadar; ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olarak danışmanlık hizmeti verecektir.

Yurtdışı üniversite eğitime konusunda temsilci bir marka olarak varlığını koruyan firmamız; bu konuda kazandığı haklı gururu; siz değerli öğrencilerin memnuniyetine bağlı olarak oluşturmaktadır.

Güvenilirliği, kalitesi, hizmet anlayışında korumakta olduğu yüksek standartı sayesinde yurtdışı eğitimi konusunda lider konumuna geçen Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık Hizmetleri; siz değerli öğrencilere idealinizdeki mesleğe en mükemmel ve en güvenilir bir şekilde, üstelik yurt dışında eğitim alarak ulaşmanıza rehberlik edecektir.

19.07.2000 tarihinde resmi olarak danışmanlık hizmetlerine başlayan Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık Hizmetleri;  Uluslar arası Standart Organizasyonu olarak adlandırılan İSO  9001 – 2008 uluslar arası kalite sistem sertifikasına sahiptir.

Otuz üç ülkeden iş adamları, politikacılar, bilim adamları, akademisyenler ve diplomatlar ın katılımıyla oluşturulan Oxford Sokrates Liderler Zirvesi tarafından verilen; Sokrates En iyi Eğıtim Şirketi Altın Ödülü sahibi olan Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık Hizmetleri; eğitim hizmetleri konusunda başarısını dünya çapında markalaştırmış olan bir firmadır.

Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık Hizmetleri; Yilineniyisi.com tarafınca Türkiye’de düzenlenen anket sonucunda ‘Yılın En İyi Eğitim Şirketi” unvanı yanında; 19 Ekim 2014 senesinde “Yılın En İyi Eğitim Danışmanlığı” ödününü de sahibi olmuştur. 22.03.2015 senesinde ise Dünya iş Konseyi Liderler Zirvesi Uluslar arası Aristoteles Komitesi tarafından “Kalite ve İş Prestij Avrupa Altın Ödülü” sahibi olarak çizdikleri başarıl tablosuna bir ödül daha eklemiştir.

 Kazanamadım Diye Üzülmeyin

Eskiden yurt dışında üniversite eğitimi almak sadece zengin ve yüksek sosyete mensubu kişilerin yaşabileceği bir gerçekken; günümüzde eğitim ve öğrenim konusuna verilen önem sayesinde sunulan ekonomik maliyetlerle her öğrenciye açılan bir fırsat kapısı olmaktadır.

Pek çok insanın hayal bile edemeyeceği yurt dışı üniversite eğitimi; günümüz koşullarında bir rüya olmaktan çıkıyor. Ülkemizde birçok öğrenci sınav sistemi, taban puan uygulaması yüzünden yeteneklerine uygun olan veya kariyer yapmayı planladıkları bölümlerde okuyamıyor. Ya puanının yettiği fakat istemediği bir bölüme girmek zorunda kalarak yeteneklerinin dışında bir bölümde okuyarak hayallerinden uzaklaşıyor ya da her saniyesi önemli olan hayatından bir yıl kaybederek, risk alıp yeniden sınava giriyor. Sonuç; hayal kırıklığı, zaman kaybı, sene kaybı, emek kaybı veya sevmediği, istemediği bir bölümde okuyarak sevmediği bir mesleğe sürüklenerek mutsuz olmaktır.  İstemediğiniz yemeğe bile hayır diyebiliyorken, istemediğiniz bir bölümde senelerce okumak ve daha sonra bu bölümün açtığı kapıdan ilerleyerek hayatı geçirmek korkunç bir hayal kırıklığı ve mutsuzluktur.

Hayallerinize sahip çıkmak, istediğiniz bölümde okumak hatta arzu ettiğiniz, yeteneklerinize uygun olan bir mesleğe sahip olarak başarılı ve tatminkar bir kariyer hayatı yapmak oldukça kolay. Hem de bunu yurt dışında bulunan, Avrupa standartlarında, çağdaş ve modern eğitim veren bir üniversitede okuyarak başarabilirsiniz. Dahası; taban puanı, sınav sistemi gibi uygulamalara tabi olmadan; oldukça ekonomik bir düzeyde, hatta ülkemizde bulunan devlet üniversitelerinden daha ucuz maliyetle başarmanız mümkün olmaktadır.

Üniversite sınavını kazanamadım diye üzülmeyin. İstediğiniz bölümü tutturamadınız diye hayallerinizden vazgeçmeyin. Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık Hizmetleri ile irtibat kurarak girmek istediğiniz bölüm; ülkeler ve okulları hakkında gerekli olan en güncel bilgi ve desteği alabilirsiniz. Artık yurt dışında okumak bir hayal olmaktan çıktı.
 
Lise Mezunu Olmanız Yeterli

Yurt dışında bulunan üniversiteler;  siz değerli öğrencilere; geleceğin doktorlarına, mühendislerine, avukatlarına, hâkimlerine ve bunun gibi pek çok önemli ve konusunda başarılı olacak kişilere; Avrupa standartlarında; kaliteli, modern ve çağdaş bir üniversite eğitimi alma fırsatı sunmaktadır.

Yurt dışı üniversitelerinde eğitim almak; bilhassa maddi yönden pek çok insanın gözünü korkutsa ülkemizdeki eğitim koşulları ile karşılaştırıldığında hem maddi yönden hem de sağladığı avantajlar bakımında oldukça büyük fırsatlar sunmaktadır.


Kayıt ve başvuru için sınav sistemi veya taban puan uygulaması bulunmayan yurt dışı üniversitelerinde okumak için lise veya dengi olarak kabul edilen bir okuldan diploma almanız yeterli olmaktadır. Alacağınız bu diploma veya okuldan alacağınız belge ile istediğiniz üniversitenin, arzu ettiğiniz her hangi bir bölümüne, gerekli olan evrakları tamamlayarak kayıt yaptırabilirsiniz

Üniversite eğitimi için seçeceğiniz üniversite ve ülke ile ilgili kayıt ve başvuru için gerekli olan belgeleri Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık Hizmetleri ile irtibat kurarak öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır. Yurt dışı üniversite eğitimi alabilmek için lise mezunu olmanız yeterli olmaktadır.              


Gerekli Belgelerin Hazırlanması Durumunda

Sınav sistemi veya taban puan uygulaması olmaksızın yurt dışında bulunan dilediğiniz bir ülkedeki, dilediğiniz bir üniversitenin, dilediğiniz bir bölümüne kayıt yaptırarak; kariyeriniz açısından en önemli ilk adımı atabilirsiniz. Lise veya dengi olarak kabul edilen bir meslek lisesinden alacağınız diploma başta olmak üzere; üniversite transcripti, sağlık raporu, aileden alınacak olan muvakkat name, taahhütname, pasaport fotokopisi resim gibi evrakları tamamlayarak gerekli olan başvurunu ve kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Yurtdışı üniversiteleri kayıt ve başvuru için gerekli olan belgeleri Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık Hizmetleri ile irtibat kurarak öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Dilerseniz firmamızla iletişim kurarak gerekli olan belgeleri öğrenebilir, dilerseniz direk firmadan bu belgeleri hazırlamanız konusunda destek alabilirsiniz.
 

İstediğin Bölümde Okuma Fırsatı

Mutsuzluğun suçu nedense hep kadere atılmıştır. Oysaki mutluluğu yakalayabilmek insanın tamamen kendisine bağlı oluşmaktadır. İş hayatı insan hayatının en önemli ve en uzun bir sürecini kapsayan oldukça kapsamlı bir ayrıntıdır. Seçtiğiniz, arzu ettiğiniz, yeteneklerinizi kapsayan bir işte uzun seneler boyunca zevk ve istekle çalışmak; başarı ve kariyerin ilk şartını oluşturmaktadır.


Ülkemizde sınav sistemi veya taban puan uygulaması pek çokgencin seçmiş olduğu, arzu ettiği bölümün dışına çıkarak tamamen yeteneklerinin ve isteğinin dışında bir başka bölüme sürüklenerek mutsuz ve isteksiz bir i hayatı oluşturmasına neden oluyor.


Yurt dışı üniversiteleri bu konuda hayalleri gerçekleştirme bakımından büyük avantajlar sağlamaktadır. İsteyen herkes, istediği bölümde okuma şansına sahiptir. Avrupa standartlarında, modern ve teknolojik cihazlardan yararlanarak verilen yurt dışı üniversite eğitimi hem korkulduğu gibi el veya cep yakan bir bütçe gerektirmez, hem de sınav sistemi veya taban puan uygulaması şartı öne sürmez.


Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık Hizmetleri ile irtibat kurarak; istediğin bölümde hem de yurt dışında en mükemmel eğitimi alarak, öğrenim görme şansını yakalayabilirsiniz. Hayallerinizi ertelemeyin. Vazgeçmeyin. İstediğiniz bölümde okuma fırsatını yakalayın. Üstelik oldukça ekonomik bir şekilde okuma fırsatı yakalayın.

 

Copyright 2024 © | Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.