HABERLER
Makedonya üniversitelerinden bir yetki dahaMakedonya'da Eğitim ve Tercih NedenleriMakedonya Eğitim SistemiMAKEDONYA'DA YAŞAMMakedonya'da Üniversite EğitimiUkrayna'da Eğitim ve Yaşam MaliyetleriNeden Ukrayna'da EğitimUkrayna Eğitim SistemiUkrayna Ülke RehberiNeden Bosna-Hersek’te EğitimBosna Hersek Eğitim SistemiBosna Hersek ile İlgili Genel BilgilerBosna Hersek Ülke RehberiKosova Eğitim SistemiKosova Bilmeniz Gerekli BilgilerKosova TarihiKosova Ülke BilgileriKosova EkonomisiKosova MimarısıMAKEDONYA MERKEZ OFİSİMİZ VE RESMİ ŞİRKET BELGELERİMİZUkrayna’da Eğitim Almak İçin 10 Muhteşem NedenUkrayna'da Üniversite EğitimiMakedonya'da Üniversite Eğitimi-Makedonya'da Eğitimin AvantajlarıMakedonya Üniversiteleri ve Yüksek Öğretim'in TarihiBosna Hersek'te Üniversite EğitimiBosna Hersek'te Yaşam ve Eğitim MaliyetleriBosna Hersek'te Eğitimin AvantajlarıGürcistan'da Üniversite EğitimiGürcistan Üniversiteleri İngilizce BölümlerUkrayna ÜniversiteleriAdalet Meslek Yüksekokulu Mezunları’na MüjdeGürcistan Eğitim ÜcretleriGürcistan Üniversiteleri Tıp FakültesiKosova'da Hukuk Fırsatı!Sınavsız Yurtdışı Üniversite Eğitimi Fırsatı!Azerbaycan Üniversiteleri Sizi BekliyorBelgrad Üniversitesi DenklikMakedonya İngilizce Olan BölümleriBelgrad Üniversitesi Dünya SıralamasıYurtdışı Üniversiteleri Kayıtları BaşladıOxford Socrates Yılın En İyi Yurtdışı Eğitim Ödülü’nü KazandıkBulgaristan ÜniversiteleriBelgrad Üniversitesi Öğrenci YorumlarıYurtdışı Eğitim AvantajlarıDil ve Konuşma Terapisi (Logopedi) Yüksek Lisans Belgrad Üniversitesi ÜcretleriLisans Tamamlama ProgramıYurtdışı ÜniversiteNeden Anadolu Yurtdışı Eğitim DanışmanlığıBulgaristan Üniversiteleri Yetki Belgelerimiz.Yurtdışı Eğitim DanışmanlığıYılın En İyi Eğitim Şirketi SeçildikBulgaristan'da İngilizce Olan Bölümler Yurtdışı EğitimBulgaristan Yüksek Lisans ( Master ) ProgramlarıDil ve Konuşma Terapisi (Logopedi) Yüksek LisansMalta Dil OkullarıAmerika Dil OkullarıYurtdışında Eğitim Almak İsteyenlerGürcistan Üniversiteleri Kayıtlarımız Başladıİngiltere Dil Okullari-Avrupa’da Doktora FırsatıUkrayna Üniversiteleri FiyatlarıMakedonya İngilizce Olan BölümlerMakedonya'da Üniversite EğitimUkrayna Üniversiteleri Tıp FakültesiUkrayna EğitimGeleneksel Tanışma GecelerimizYurtdışı Eğitim Önemli ÇünküMalta Dil Okulları-Yurtdışı Eğitim MerkeziMakedonya Üniversitesi BölümleriMakedonya Eğitim MerkeziMakedonya Eğitim DanışmanlığıMakedonya ÜniversitesiKiril i Metodi Üniversitesi Tıp FakültesiSofya ÜniversitesiMakedonya Eğitim RehberiBulgaristan'da Üniversite İngilizce Olan BölümlerBulgaristan Eğitim'de Yetkili Olduğumuz ÜniversitelerMakedonya Üniversiteleri ve Yüksek ÖğretimiBosna Hersek'te Üniversite EğitimBosna Hersek HakkındaMakedonya'da Eğitimin AvantajlarıBosna Hersek'te Eğitimin Avantajları
Malta Dil Okulları- Facebook Twitter
 
Malta Dil Okulları

Malta doğal ve tarihi güzellikleriyle dikkat çeken bir ülkedir uzun süre İngiliz sömürgesi olarak yaşamış bir ada devletidir. İngilizce eğitim konusunda en çok tercih edilen ülke olmasının nedeni de eski İngiliz kolonisi olmasından kaynaklanmaktadır.

Ülkedeki yaşayanların çoğu İngilizce dilini ana dilleri gibi konuşmaktadır. Bu nedenle bu ülkede pratik yapmak çok daha kolay olabilmektedir. Ülkenin eski İngiliz kolonisi olması nedeniyle zaman içinde bir çok dil okulu açılmış ve ülkenin değişik yerlerinde hizmet vermektedir. 

Malta Dil Okulları İngiltere ve Amerika gibi ülkelerden çok daha cazip koşullarda ve uygun fiyatlarda eğitim veren Malta bu yönüyle dikkat çekmekte ve dil aday öğrencileri genellikle ucuzluğu ve yakınlığı nedeniyle tercih etmektedir. 

Kimler Eğitim Alabilir ?

Herhangi bir şart olmamasına karşın herkes istediği gibi istediği ülkede Malta Dil Okullarında dil eğitimi alma hakkına sahiptir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak reşit olmak yeterlidir. Yaz okulları ve İngilizce eğitimi alabileceğiniz eğitim kamplarında ise 18 yaş altı gruplar yada tek olarak katılabilmektedir.

Malta vize konusunda sorun çıkartmayan bir ülke olsa da bürokrasisi yavaş işlemektedir.

Konsoloslukların vize verme konusundaki kararı iki haftaya kadar uzayabilmektedir.

Malta’daki Dil Okulları Nerelerdedir ?

Ülkedeki dil okulları bir çok bölgede bulunmasına karşın Malta Dil Okulları St Julian, Sliema, St Paul, Gzira, Gozo ve Valetta kentlerinde yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Okullarda her kur ve sistemde eğitim verilmektedir. 

Eğitim Süresi Ne Kadardır ?

Eğitim süresi tamamen bütçenizle alakalı bir durumdur bir haftadan 2-3 yıla kadar değişik seviyelerde ve kurlarda dil eğitimi Malta Dil Okullarında verilmektedir. Eğitim alınacak okullar ve kurlar ve süreleri hakkında danışmanlık ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

Genel Olarak Dil Eğitimi Hakkında

En güncel eğitim teknikleriyle dil eğitimi almak için en doğru tercihlerden birisi Malta Dil Okullarını tercih etmektir. Modern İngilizcenin en güzel öğretildiği ve en güncel tekniklerle öğrencilere buluşturulduğu Malta’da öğrenci yanında, otellerde, öğrenci apart ve öğrenci yurtlarında kalabilirsiniz. 

Alacağınız kur seviyesinin belirlenmesinde Malta Dil Okulları öncelikle bir mini sınav yapacak burada okuma konuşma ve anlama yetenekleriniz ölçülecek ardından en iyi kur programına yerleştirileceksiniz.

Malta’da dil eğitimi en çok başkent Valetta’da şehrin dört bir yanına yayılmış okullarda verilir. Güzel bir sahil kenti olan Valetta hem eğitim hemde tatil için bulunmaz fırsatlardan birisidir.

Kurs Seçenekleri Nelerdir?

Genel İngilizce: En temel sayılabilecek kur programıdır öğrenciler bu kur programında temel İngilizceyi okuma yazma anlama ve konuşma seviyelerinde öğrenirler. 

Yoğun İngilizce: Genel İngilizce programlarında aldığınız eğitimlerin pekiştirilmesi amacıyla düzenlenen kurslar ve kurlardır. İngilizce dilinizin gelişmesine ve daha ileriye gitmesi için bir çok çalışma bu kurslarda yapılmaktadır.

İş İngilizcesi: Adından da anlaşılabileceği gibi iş hayatınızda en çok kullanacağınız şekilde dil eğitimi almanızı sağlayan kur modelidir. İçinde bir çok alt bölümü de barındırır. Bu bölümleri detaylı olarak Danışmanlık Ofislerimizden öğrenebilirsiniz.

Birebir İngilizce: Genelde hata düzeltme amacıyla düzenlenen bu kurslara İngilizce seviyesi orta düzeyde kişiler kabul edilmektedir. Hoca ile bire bir yapılan çalışmalarda öğrencilerin eksikleri ve olması gerekenler raporlanmaktadır.

Sınava Hazırlık İngilizcesi: Herhangi bir yüksek öğrenim programında kendinizi geliştirmek istiyorsanız ve TOELF ve IELTS gibi programlara girmek istiyorsanız bu İngilizce tam size göre hazırlanmış bir kur programıdır. İngilizce seviyenizin bu kurslara girmeden yüksek olması beklenmektedir. Detaylar için danışmanlık ofislerimize başvurabilirsiniz.

Grup İngilizcesi: Küçük gruplarla yapılan ve gayet samimi ortamlarda İngilizce dilini konuşma okuma yazma ve anlama konusunda kendisini geliştirmek isteyen genel İngilizce kurslarına gitmiş adayların başvurabilecekleri bu kurlara 6 kişilik kendi grubunuzu oluşturup katılabilirsiniz.

Üniversite Hazırlık Programları İçin İngilizce: Yurtdışında okumak istiyorsanız fakat okulunuzdan belgeli eğitiminiz sizi karşılamıyorsa bu kurlar tam size göredir. Temel seviyeden başlayarak yukarı çıkartılan eğitimlerde gideceğiniz okul için en güzel şekilde hazırlanırsınız.

KLUP 30+ ve 50+ Kursları: Kendi yaş grubunuzla eğitim almak istiyorsanız bu kurslar tam size göredir iki yaş grubunu da kapsayan çalışmalarda değişik aktivitelerle eğitim eğlenceli hale getirilir.

Yaz Kursları / Kampları: Özellikle 18 yaş altı gençleri hedefleyen bu kurslara öğrenciler bireysel yada gruplar halinde katılabilirler. Tam bir turistik gezi şeklinde geçen kurslarda öğrenciler aynı bir turdaki gibi gezdirilerek dışarıda pratik yapmaları hedeflenmektedir.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Malta Dil Okulları konusunda bir çok cazip seçeneğe sahiptir paket kurları da kapsayan bu seçenekler için uzman eğitim danışmanlarımız size fiyat ve diğer opsiyonlar hakkında bilgi verecektir. 

 
Copyright 2020 © | Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.