KURUMSAL
Hakkımızda
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti. Olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile hizmet sunmaktadır.

Firmamız Makedonya, Ukrayna,
 Bulgaristan,Bosna Hersek, Kosova,Gürcistan, Amerika, İngiltere, Kanada ve Malta Ülkelerinde bulunan Üniversite ve Dil Okulları'nın Türkiye'deki danışmanlık, rehberlik işlemlerini yürüten temsilcilik, şirketidir.

Yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık hizmeti veren kuruluştur.Uzman ve deneyimli personeli ile ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemleri, ekonomik otobüs uygun uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Anadolu Yurtdışı  Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti. Uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan ve bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

Firmamız Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktadır. 

Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak ilkelerimiz;

- Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak.

- Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemek.

- Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve Son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.

- Okullara direkt başvuru yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek tecrübe ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek. Başka firmaların temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemektir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı alanında hızlı, kaliteli dürüst hizmetlerimizle öncü ve yönlendirici markadır.

Şirketimizin kuruluşu Türkiye ticaret sicili gazetesinde yayınlanan resmi Yazıda 19.07.2000  tarihinde resmen ilan edilmiştir,

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) tarafından yayınlanan ve  başta Avrupa Birliği üyeleri, Türkiye  ve ABD, olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olarak ISO 9001:2008 uluslararası Kalite Sistem Sertifikası sahibidir.

Firmamız, SOKRATES ‘En İyi Eğitim Şirketi Altın Ödülü’ ne sahiptir.‘Oxford Sokrates Ödülü’ Yüksek Eğitim ve Entelektüel Gelişim Alanında Verilen Dünya’nın En Prestijli Ödülü’dür.  Oxford Sokrates Liderler Zirvesi’nin Katılımcıları, 33 ülkeden İş Adamları, Bilim Adamları, Politikacılar, Diplomatlar ve Akademisyenlerdir.  Alanında Tek olarak verilen OXFORD SOKRATES ‘En İyi Eğitim Şirketi Altın Ödülü’nü alarak markamızı dünya genelinde tescillemiş olduk.

5-11 Mart tarihlerinde yilineniyisi.com kurumunun Türkiye genelinde düzenlediği anket ve oylama sonucunda firmamız 'Yılın En İyi Eğitim Şirketi’ kategorisinde birinci oldu. 
Firmamız, ‘’Yılın En İyi Eğitim Şirketi’’ seçilerek başarılarını tescilletmiş oldu.

19 Ekim 2014 tarihinde Beşiktaş Platformu tarafından efsane başkan merhum Süleyman Seba anısına düzenlenen "Yılın En İyileri” ödülleri siyaset, sanat, sivil toplum, medya ve iş dünyasından çok sayıda davetlinin katılımıyla yapılan törende sahiplerini buldu. Firmamız ‘Yılın En İyi Eğitim Danışmanlığı’ kategorisinde jüri tarafından birinci seçilerek ödül aldı.

22.03.2015 tarihinde Dünya İş Konseyi Liderler Zirvesi Uluslararası Aristoteles Komitesi, firmamızı 'Kalite ve İş Prestiji Avrupa Altın Ödülü'ne layık gördü.

Firmamız ( TSE ) Türk Standard’lar Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi Almaya Hak Kazanmıştır.
Copyright 2024 © | Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.