HABERLER
Makedonya'da Türkçe Eğitim Fırsatı!Oxford Socrates Yılın En İyi Yurtdışı Eğitim Ödülü’nü KazandıkAvrupa’da Türkçe Doktora Fırsatı !Yılın En İyi Eğitim Şirketi SeçildikAdalet Meslek Yüksekokulu Mezunları’na Müjde!Makedonya'da Türkçe Yüksek Lisans ProgramlarıGeleneksel Tanışma GecelerimizBulgaristan Üniversiteleri Yetki Belgelerimiz.Yurtdışı Eğitim AvantajlarıYurtdışı öğretim ücretleri ortalamasıNeden Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı? Türkiye ve Yurtdışında Üniversite Eğitimi KarşılaştırmasıYurtdışı EğitimLisans Tamamlama ProgramıAnadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kadıköy ŞubesiDanışmanlık HizmetlerimizYurtdışı Eğitim FiyatlarıYurtdışı ÜniversiteYurtdışı Eğitim DanışmanlığıBulgaristan'da İngilizce Olan Bölümler Bulgaristan Yüksek Lisans ( Master ) ProgramlarıDil ve Konuşma Terapisi (Logopedi) Yüksek Lisans Yurtdışında Okurken Yanınızda Bulunması GerekenlerYurtdışında Eğitim Almak İsteyenlerGürcistan Üniversiteleri Kayıtlarımız BaşladıECTS Nedir?Bologna Süreci Nedir?Makedonya İngilizce Olan BölümlerMakedonya Dünyanın En Ucuz ÜlkesiMakedonya'da Üniversite EğitimiMakedonya Üniversiteleri ve Yüksek Öğretim'in TarihiBosna Hersek'te Üniversite EğitimiBosna Hersek HakkındaMakedonya Hakkında BilgiMakedonya'da Eğitimin AvantajlarıBosna Hersek'te Yaşam ve Eğitim MaliyetleriBosna Hersek'te Eğitimin AvantajlarıUkrayna Hakkında BilgiUkrayna’da Eğitim Almak İçin 10 Muhteşem Neden!Ukrayna'da Üniversite EğitimiGeleneksel Futbol Turnuvalarımız videoAnadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Yurtdışı Eğitim Merkezi Facebook Twitter
Yurtdışı Eğitim Merkezi
 
Anadolu Yurtdışı Eğitim Merkezi
 
Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak Türkiye’nin en saygın ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel danışmanlık hizmeti vererek, en doğru tercihi yapmalarını sağlamaktadır.
 
 Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti. olarak yurtdışı eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile binlerce öğrencinin Makedonya'da  üniversite  eğitim görmesinde ilk basamak olmuştur.
 
Türkiye'deki ön kayıt, belge toplama, tercüme  ve danışmanlık işlemlerini yürüten  yetkili yurtdışı eğitim merkezi’dir.
 
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, uzman ve deneyimli personeli ile ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik ve özel anlaşmalı otobüs uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır. 
 
Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.
 
Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici marka olmak olan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.
 
Firmamız yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktır.!
 
Yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık hizmeti veren kuruluştur. Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.
 
Şirketimizin kuruluşu Türkiye ticaret sicili  gazetesinde yayınlanan 19.07.2000 tarihinde resmen kurulmuştur, 
 
Yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak.
 
Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemektir.
 
Eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek. 
 
Başka firmaların temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemek.
 
Yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında hızlı , kaliteli dürüst hizmetlerimizle öncü ve yönlendirici marka olmak.
 
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Merkezi
 
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti. Uluslararası Standartlar Organizasyonu ( ISO ) tarafından yayınlanan ve  başta Avrupa Birliği üyeleri, Türkiye  ve ABD,olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olarak ISO 9001:2008 uluslararası Kalite Sistem Sertifikası sahibidir. 
 
 

 

Copyright 2015 © | Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.
Bulgaristan Üniversitesi